Senglar League 2024

RESULTATS I CLASSIFICACIONS SENGLAR LEAGUE 2024

Darrera actualització: divendres, 12 de juliol (09:00h)

CONSULTA LES FOTOS DEL TORNEIG!

Resultats

RESULTATS CATEGORIA VETERANS 
JORNADA 1
EQUIP EQUIP RESULTAT
Ham Session Giberauto 5-2
Els Mesclats Els Pinos 4-2
Montys Els Peça 5-2
Padell All Star x3 Atletico de Barril 3-2
JORNADA 2
EQUIP EQUIP RESULTAT
Atletico de Barril Els Mesclats 2-4
Els Peça Ham Session 3-4
Giberauto Els Pinos 2-8
Senglars de la Vall Montys 1-2
JORNADA 3
Els Pinos Els Peça 5-1
Giberauto Atlètico de Barril 4-3
Ham Session Senglars de la Vall 4-5
Els Mesclats Padell All Star x3 0-7
JORNADA 4
Padell All Star x3 Giberauto 3-1
Els Peça Atlètico de Barril 6-5
Senglars de la Vall Els Pinos 3-2
Montys Ham Session 2*-2
JORNADA 5
Atlètico de Barril Senglars de la Vall 3-2
Giberauto Els Mesclats 2-4
Els Peça Padell All Star x3 4-0
Els Pinos Montys 3-0
JORNADA 6
Ham Session Els Pinos 10-1
Els Mesclats Els Peça 0-6
Montys Atlético de Barril 2-5
Senglars de la Vall  Padel All Star x3 3-4
JORNADA 7
Atlético de Barril Ham Session 1*-1
Padel All Star x3 Montys 1-10
Els Peça Giberauto 1-0
Senglars de la Vall  Els Mesclats 2-3
JORNADA 8
Giberauto Senglars de la Vall 2-6
Ham Session Padell All Star x3 6-2
Montys Mesclats 3-1
Els Pinos  Atletico de Barril 0-10
JORNADA 9
Mesclats Ham Session 0-3
Montys Giberauto 3-2
Padell All Star x3 Els Pinos 3-0
Senglars de la Vall  Els Peça 4-7
RESULTATS CATEGORIA SÈNIOR GRUP 1
JORNADA 1
EQUIP EQUIP RESULTAT
Sebe Pintors Kasi FC 16-2
Eastern Diamonds Desnutrits 6-1
Western Diamonds Oxidats 3-0
JORNADA 2
EQUIP EQUIP RESULTAT
Sebe Pintors Western Diamond 9-0
Eastern Diamond O'Bryans 4-0
Desnutrits Kasi FC 8-3
JORNADA 3
Sebe Pintors Oxidats 7-0
Western Diamond Desnutrits 2-4
Eastern Diamond Kasi FC 9-0
JORNADA 4
Sebe Pintors Desnutrits 8-3
Eastern Diamond Western Diamond 4-1
Kasi FC Oxidats 2-3
JORNADA 5
Sebe Pintors Eastern Diamond 6-1
Oxidats Desnutrits 1-3
Western Diamond Kasi FC 3-4
RESULTATS CATEGORIA SÈNIOR GRUP 2
JORNADA 1
EQUIP EQUIP RESULTAT
CVL Onyar Oques del Corral FC 3-0
Los Colgaos Lemoliao 22-2
America FC Retirats FC 2-3
JORNADA 2
EQUIP EQUIP RESULTAT
Retirats FC Los Colgaos 0-6
Oques del Corral FC Lemoliao 7-4
CVl Onyar America FC 9-0
JORNADA 3
Retirats FC CVl Onyar 1-6
Los Colgaos Oques del Corral FC 1-4
Lemoliao America FC 3-3*
JORNADA 4
Oques del Corral FC Retirats FC 4-0
America FC Los Colgaos 0-3
CVl Onyar Lemoliao 8-7
JORNADA 5
Lemoliao Retirats FC 2-6
Los Colgaos CVl Onyar 2-5
America FC Oques del Corral FC 0-1
RESULTATS CATEGORIA SÈNIOR GRUP 3
JORNADA 1
EQUIP EQUIP RESULTAT
Meson Can Gibert Birrarreal 2-3
Union Vergalinda PEM FC 1-2
Corralitu FC Clínica Bofill 9-0
JORNADA 2
EQUIP EQUIP RESULTAT
Meson Can Gibert Clinica Bofill 6-0
Birrarreal PEM FC 4-3
Union Vergalinda Corralitu FC 3-0
JORNADA 3
Birrarreal Union Vergalinda 4-3
Meson Can Gibert Corralitu FC 10-1
PEM FC Clinica Bofill 8-0
JORNADA 4
Meson Can Gibert PEM FC 2-6
Birrarreal Union Vergalinda 4-3
Union Vergalinda Clinica Bofill 6-0
JORNADA 5
Meson Can Gibert Union Vergalinda 0-2
Birrarreal Clinica Bofill 5-1
Corralitu FC PEM FC 0-5
RESULTATS CATEGORIA CADET GRUP 1
JORNADA 1
EQUIP EQUIP RESULTAT
Real Suciedad Xurris 6-1
Dynamo Bluez Simpers 6-2
JORNADA 2
Simpers Palmlecheras 0-5
Dynamo Bluez Xurris 4-2
JORNADA 3
Palmlecheras Dynamo Bluez 1*-1
Simpers Real Suciedad 2-3
JORNADA 4
Xurris Palmlecheras 0-10
Dynamo Bluez Real Suciedad 1-1*
JORNADA 5
Xurris Simppers 2*-2
Real Suciedad Palmlecheras 1*-1
RESULTATS CATEGORIA CADET GRUP 2
JORNADA 1
EQUIP EQUIP RESULTAT
Calderas Ohio 7-2
Calcio Di Besca Favelas 3-2
JORNADA 2
Favelas Calderas 8-1
Kalewis Ohio 3-2
JORNADA 3
Ohio Calcio Di Besca 0-6
Calderas Kalewis 2-1
JORNADA 4
Favelas Ohio 14-1
Calcio Di Besca Kalewis 3-2
JORNADA 5
Calcio Di Besca Calderas 2-2*
Kalewis Favelas 2-5
RESULTATS CATEGORIA CADET GRUP 3
JORNADA 1
EQUIP EQUIP RESULTAT
Neteges Herrera Narcoticos 3*-3
Los 33 Etiopenkes 1-4
JORNADA 2
Narcoticos Los 33 2-2
Etiopenkes Neteges Herrera 3-3
JORNADA 3
Etiopenkes Etiopenkes 4-4*
Neteges Herrera Los 33 12-6
JORNADA 4
Narcoticos Los 33 3-3*
Etiopenkes Neteges Herrera 3-2
JORNADA 5
Narcoticos Jamaicans 3-3*
Etiopenkes Neteges Herrera 3-2
RESULTATS CATEGORIA INFANTIL GRUP 1
JORNADA 1
EQUIP EQUIP RESULTAT
Matajigantes Pataduras 8-1
FC Los Piticlines Paketes 4-3
JORNADA 2
Pataduras Paketes 7-5
Monstruos FC Matajigantes 3-3
JORNADA 3
Paketes Monstruos FC 3-8
Pataduras FC Los Piticlines 3-4
JORNADA 4
Monstruos FC FC Los Piticlines 7-1
Matajigantes Paketes 21-0
JORNADA 5
FC Los Piticlines Matajigantes 0-14
Monstruos FC Pataduras 4-4*
RESULTATS CATEGORIA INFANTIL GRUP 2
JORNADA 1
EQUIP EQUIP RESULTAT
King Kong Els Titus del Poble 5-1
Tiki Taka Titanes 6-3
JORNADA 2
Titanes King Kong 2-8
Los 33 Els Titus del Poble 3-0
JORNADA 3
Els Titus del Poble Tiki Taka 2-1
King Kong Los 33 4-2
JORNADA 4
Titanes Els Titus del Poble 1-0
Tiki Taka Los 33 1-3
JORNADA 5
Los 33 Titanes 5-0
Tiki Taka King Kong 2-4
RESULTATS CATEGORIA ALEVÍ
JORNADA 1
EQUIP EQUIP RESULTAT
Brother's Salvatges 3-4
S'amarruga de la punta Els Baconets 11-0
Eagles Els Brawlers 15-1
JORNADA 2
Els Baconets Eagles 0-9
Brother's S'amarruga de la punta 1-10
Salvatges Els Brawlers 8-1
JORNADA 3
Els Baconets Brother's 3-8
Els Brawlers S'amarruga de la punta 2-14
Eagles Salvatges -
JORNADA 4
Salvatges Els Baconets 5-2
Brother's Els Brawlers 10-1
S'amarruga de la punta Eagles 9-2
JORNADA 5
Els Brawlers Els Baconets 6-2
Eagles Brother's 4-9
S'amarruga de la punta Salvatges 1-1
RESULTATS CATEGORIA BENJAMÍ
JORNADA 1
EQUIP EQUIP RESULTAT
Els Tribuneros F.C. Els Brawl 14-0
Rangers F.C. Dream Team 8-1
Tot Terreny Team Bescanonins 3-6
JORNADA 2
Bescanonins Rangers F.C. 0-4
Els Brawl Dream Team 3-9
Els Tribuneros F.C. Tot Terreny Team 8-0
JORNADA 3
Bescanonins Els Tribuneros F.C. 2*-2
Dream Team Tot Terreny Team 1-9
JORNADA 4
Els Brawl Bescanonins 0-16
Els Tribuneros F.C. Dream Team 8-1
Tot Terreny Team Rangers F.C. 1-4

 Classificacions fase de grups

CLASSIFICACIÓ CATEGORIA VETERANS 
EQUIP PJ V D GF GC PTS
Montys 8 6 2 27 18 19
Ham Session 8 5 3 35 16 18
Els Peça 8 5 3 30 23 18
Padel All Star x3 8 5 3 23 26 18
Els Mesclats 8 4 4 16 26 16
Atletico de Barril 8 4 4 32 23 15
Senglars de la Vall 8 3 5 28 27 14
Els Pinos 8 3 5 21 34 14
Giberauto 8 1 7 15 33 10

 

CLASSIFICACIÓ CATEGORIA SÈNIOR GRUP 1
EQUIP PJ V E D GF GC PTS
Sebe Pintors 5 5 0 0 46 6 15
Eastern Diamond 5 4 0 1 24 8 13
Desnutrits de la Vall 5 3 0 2 19 20 11
Western Diamond 5 1 0 4 9 21 7
Oxidats 5 1 0 4 4 19 7
Kasi FC 5 1 0 4 11 39 7

 

CLASSIFICACIÓ CATEGORIA SÈNIOR GRUP 2
EQUIP PJ V D GF GC PTS
CVL Onyar 5 5 0 31 11 15
Oques del Corral FC 5 4 1 16 8 13
Los Colgaos 5 3 2 34 11 11
Retirats FC 5 2 3 9 20 9
America FC 5 1 4 6 19 6
Lemoliao 5 0 5 18 45 5

 

CLASSIFICACIÓ CATEGORIA SÈNIOR GRUP 3
EQUIP PJ V D GF GC PTS
Birrarreal 5 5 0 20 13 14
 PEM 5 4 1 24 6 13
Union Vergalinda 5 3 2 15 6 11
Meson Can Gibert 5 2 3 24 7 9
Corralitu 5 1 3 10 18 7
Clínica Bofill 5 0 5 1 34 5

 

CLASSIFICACIÓ CATEGORIA CADET GRUP 1
EQUIP PJ V D GF GC PTS
Real Suciedad 4 4 0 11 5 10
Palmlecheras 4 3 1 17 2 9
Dynamo Bluez 4 2 2 12 6 8
Xurris 4 1 3 5 22 5
Simppers 4 0 4 6 16 4

 

CLASSIFICACIÓ CATEGORIA CADET GRUP 2
EQUIP PJ V D GF GC PTS
Calcio di Besca 4 3 1 14 6 10
 Favelas 4 3 1 29 7 10
Calderas 4 3 1 12 13 9
Kalewis 4 1 3 8 12 6
Ohio 4 0 4 4 16 4

 

CLASSIFICACIÓ CATEGORIA CADET GRUP 3
EQUIP PJ V D GF GC PTS
Etiopenkes 4 3 1 14 10 9
Neteges Herrara  4 2 2 20 15 7
Narcoticos 4 2 2 12 21 6
Los 33 4 1 3 12 12 5

 

CLASSIFICACIÓ CATEGORIA INFANTIL GRUP 1
EQUIP PJ V D GF GC PTS
Matajigantes 4 4 0 46 4 11
Monstruos FC 4 2 2 22 11 8
FC Los Piticlines 4 2 2 9 27 8
Pataduras 4 2 2 15 21 7
Paketes 4 0 4 11 40 4

 

CLASSIFICACIÓ CATEGORIA INFANTIL GRUP 2
EQUIP PJ V D GF GC PTS
King Kong 4 4 0 21 7 12
Los 33 4 3 1 13 5 10
Tiki Taka 4 1 3 10 12 6
Els Titus del Poble 4 1 3 3 10 6
Titanes 4 1 3 6 19 6

 

CLASSIFICACIÓ CATEGORIA ALEVÍ
EQUIP PJ V D GF GC PTS
S'amarruga de la punta 5 5 0 45 6 14
Brother's 5 3 2 30 22 11
Salvatges 4 3 1 18 7 10
Eagles 4 2 2 30 19 8
Els Brawlers 5 1 4 11 49 7
Els Baconets 5 0 5 7 38 5

 

CLASSIFICACIÓ CATEGORIA BENJAMÍ 
EQUIP PJ V D GF GC PTS
Els Tribuneros F.C. 4 3 1 32 3 10
Rangers F.C. 3 3 0 16 2 9
Bescanonins 4 3 1 24 9 9
Tot Terreny Team 4 1 3 13 19 6
Dream Team 4 1 3 12 28 6
Els Brawl 3 0 3 3 39 3

Màxims golejadors/es 

MÀXIMS GOLEJADORS VETERANS
JUGADOR GOLS EQUIP
Jordi Marques Rebelo 24 Els Peça
Oriol Rodriguez 10 Atletico de Barril
Ferran Borrel Guardiola 9 Els Pinos
Marc Roca Riera 9 Ham Session
Gerard Mus 7 Senglars de la Vall

 

MÀXIMS GOLEJADORS SÈNIOR
JUGADOR GOLS EQUIP
Pol Almeda 12 Sebe
Marc Magrané 11 Sebe
Miquel Torrentà 11 Birrarreal
Jordi Turon Sureda 10 Desnutrits de la Vall
Marc Campos Vendrell 8 Los Colgaos
Nil Rafael Rosell 8 CVL Onyar

 

MÀXIMS GOLEJADORS CADET
JUGADOR GOLS EQUIP
Pau Vidal 7 Calderas
Jesus Vallejo 6 Favelas
Oriol Boada 5 Calcio di Beska
Zakaria Biyadi 5 Favelas 
Marc Soler 4 Dymao de Bluez
Guillem Cuaresma 4 Etiopenkes
Jaume Pujadas 4 Narcoticos
Jose Fajardo 4 Favelas
Lluc Farres 4 Palmlecheras

 

MÀXIMS GOLEJADORS INFANTIL
JUGADOR GOLS EQUIP
Eric Campos 12 Matajigantes 
Gorka Ubach 10 Monstruos
Lukas Ramirez 10 Matajigantes
Kenneth Meza 8 Matajigantes
Pere Gracia 7 King Kong

 

MÀXIMS GOLEJADORS ALEVÍ
JUGADOR GOLS EQUIP
Nico Luna 14 S'amarruga de la punta
Aitor Martinez 11 Brother's
Max Cordonet 8 S'amarruga de la punta
Arnau Oro 7 Eagles
Jofre 7 Eagles
Roc Cajal 7 S'amarruga de la punta
Hanaruma 6 Eagles
Juan Carlos Ruiz 6 Brother's

 

MÀXIMS GOLEJADORS BENJAMÍ
JUGADOR GOLS EQUIP
Cesc Mesa 14 Tribuneros FC
Marc Toral 11 Tot Terreny Team
Alex Expostio 10 Rangers FC
Nil Sala  7 Rangers FC
Joan Reixach 7 Tribuneros
Marti Castanyer 6 Bescanonins
Pau Coma 6 Bescanonins


Notícies sobre el Torneig

La Senglar League 2024, en imatges

01/07/2024
Les millors imatges del torneig d'estiu de Futbol 7 de Sant Gregori, fotos d'equip, accions de joc...

Consulta els resultats i les classificacions de la Senglar League

07/06/2024
No et perdis detall de la Senglar League, el torneig d'estiu de futbol 7 de Sant Gregori i consulta...
INSCRIPCIONS OBERTES!

Inscripcions obertes per a la Senglar League 2024!

13/05/2024
Tot a punt per a una nova edició de la Senglar League, el torneig d'estiu de futbol 7 que es...