Actualitat

Resultats i classificacions

  • Topen amb un dels candidats a l'ascens (1-2)


    09/11/2019
    El primer equip no va poder sumar els tres punts a casa contra el Campdevànol. I és que els blaugranes van avançar-se amb una diana de Buba, que s'estrenava com a golejador blaugrana, però van veure com el Campdevànol capgirava el marcador amb dues dianes.

    + info
  • Primera victòria del Juvenil B i nova derrota del Juvenil A


    03/11/2019
    El Juvenil B va aconseguir la primera victòria del curs al camp del Montessori B (0-5). Per la seva part, els nois d'Alex Montes i Miquel València van perdre a casa davant el Montessori (1-2)

    + info
  • Ensopegada al Municipal contra el Monells (1-2)


    02/11/2019
    El filial va encaixar la primera derrota del curs a casa contra el Monells, un dels equips de la part alta de la classificació. Un duel en què els visitants van avançar-se a la primera meitat amb un gol al minut 10 i un altre al 30'.

    + info
  • Repartiment de punts en un duel excessivament dur a Sant Ponç (3-3)


    01/11/2019
    El primer equip va fer el sopar de Fires de Girona després d’igualar un 3-0 advers a St Ponç en un duel amb excessiva duresa i en què el Sant Gregori no va mostrar la seva millor versió (3-3). Gràcies Krokers Girona pel tracte rebut!

    + info
  • Aitor Luis, un any dirigint el primer equip


    31/10/2019
    Aquest dijous 31 d'octubre es compleix un any de la presentació d'Aitor Luis com a entrenador del primer equip. En aquell moment Pau Garcia, precisament el tècnic del rival d'avui, l'At. Sant Ponç, era el tècnic assistent d'Aitor però aquest estiu en Pau va decidir emprendre un nou repte. 

    + info

Resultats i classificacions

3a Catalana
4a Catalana
Juvenil A
Juvenil B
Cadet A
Cadet B
Cadet C
Infantil A
Infantil B
Infantil Femení
Aleví A
Aleví B
Aleví C
Aleví D
Benjamí A
Benjamí B
Benjamí C
Benjamí D
Benjamí E
Pre-Benjamí A
Pre-Benjamí B
Pre-Benjamí C
Pre-Benjamí D
Escoleta 

Convocatòries

Equip
Rival
Lloc
Data
Convocatòria
Transport
Lloc sortida
Hora partit
01 - 3a Catalana
SANTA PAU
MPAL. DE SANTA PAU
16-11-19 DISSABTE
15:15
-
-
16:30
02 - 4a Catalana
C.F. CAMALLERA
MPAL. DE SANT GREGORI
16-11-19 DISSABTE
17:45
-
-
19:00
03 - Juvenil A
U.E. BREDA
MPAL. DE SANT GREGORI
16-11-19 DISSABTE
15:30
-
-
16:30
04 - Juvenil B
AT. BISBALENC
MPAL. DE LA BISBAL D'EMPORDÀ
16-11-19 DISSABTE
17:00
-
-
18:00
05 - Cadet A
F.U.E OLOT
MPAL. DE SANT GREGORI
17-11-19 DIUMENGE
11:30
12:30
06 - Cadet B
ATLÈTIC SANT PONÇ
MPAL. DE FONTAJAU
17-11-19 DIUMENGE
11:00
-
-
12:00
07 - Cadet C
SANTA EUGÈNIA F.C.
MPAL. DE CAN GIBERT
16-11-19 DISSABTE
15:50
-
-
16:50
08 - Infantil A
C.D. BESCANÓ
MPAL. DE SANT GREGORI
16-11-19 DISSABTE
9:30
-
-
10:30
09 - Infantil B
SANTA EUGÈNIA F.C.
MPAL. DE CAN GIBERT
16-11-19 DISSABTE
8:00
-
-
9:00
10 - Infantil Femení
GERUNDA F.C.
MPAL. DE SANT GREGORI
17-11-19 DIUMENGE
11:30
-
-
12:30
11 - Aleví A
F.P.E BEGUR
MPAL. DE BEGUR
17-11-19 DIUMENGE
9:45
-
-
10:45
12 - Aleví B
UNIÓ GIRONINA A.C.E
MPAL. DE SANT GREGORI
16-11-19 DISSABTE
8:00
-
-
9:00
13 - Aleví C
U.E. FORNELLS
MPAL. JOAN BUSÓ-ZONA ESPORTIVA EL MOLÍ
17-11-19 DIUMENGE
8:45
-
-
9:45
14 - Aleví D
C.D. FLAÇÀ
MPAL. DE SANT GREGORI
16-11-19 DISSABTE
11:30
-
-
12:30
15 - Benjamí A
SANTA EUGÈNIA F.C.
MPAL. DE CAN GIBERT
17-11-19 DIUMENGE
10:40
-
-
11:40
16 - Benjamí B
E.F. BAIX TER
MPAL. DE SANT GREGORI
16-11-19 DISSABTE
11:30
-
-
12:30
17 - Benjamí C
E.F. SANT FELIU
MPAL. DE VILARTAGUES
16-11-19 DISSABTE
10:00
-
-
11:00
18 - Benjamí D
TER-BRUGENT 2014
MPAL. DE SANT GREGORI
17-11-19 DIUMENGE
9:30
-
-
10:30
19 - Benjamí E
A.D. CAL AGUIDÓ
MPAL. DE SANT GREGORI
17-11-19 DIUMENGE
9:30
-
-
10:30
20 - Pre-Benjamí A
U.E. LA SALLE
MPAL. DE SANT GREGORI
16-11-19 DISSABTE
11:45
-
-
12:30
21 - Pre-Benjamí B
U.E. PORQUERES
MPAL. DE MIÀNIGUES
17-11-19 DIUMENGE
9:15
-
-
10:00
22 - Pre-Benjamí C
AT. CLUB BANYOLES
CAMP D'ESPORTS MPAL. VELL
16-11-19 DISSABTE
9:00
-
-
9:45
23 - Pre-Benjamí D
C.E. BESCANÓ
MPAL. DE SANT GREGORI
17-11-19 DIUMENGE
9:15
-
-
10:00
24 - Escoleta 
U.E. COMACROS
MPAL. DE SANT GREGORI
16-11-19 DISSABTE
9:15
-
-
10:00
Rival
SANTA PAU
Lloc
MPAL. DE SANTA PAU
Data
16-11-19 DISSABTE
Convocatòria
15:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:30
Rival
C.F. CAMALLERA
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
16-11-19 DISSABTE
Convocatòria
17:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
19:00
Rival
U.E. BREDA
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
16-11-19 DISSABTE
Convocatòria
15:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:30
Rival
AT. BISBALENC
Lloc
MPAL. DE LA BISBAL D'EMPORDÀ
Data
16-11-19 DISSABTE
Convocatòria
17:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
18:00
Rival
F.U.E OLOT
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
17-11-19 DIUMENGE
Convocatòria
11:30
Transport
Lloc sortida
Hora partit
12:30
Rival
ATLÈTIC SANT PONÇ
Lloc
MPAL. DE FONTAJAU
Data
17-11-19 DIUMENGE
Convocatòria
11:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:00
Rival
SANTA EUGÈNIA F.C.
Lloc
MPAL. DE CAN GIBERT
Data
16-11-19 DISSABTE
Convocatòria
15:50
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:50
Rival
C.D. BESCANÓ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
16-11-19 DISSABTE
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
SANTA EUGÈNIA F.C.
Lloc
MPAL. DE CAN GIBERT
Data
16-11-19 DISSABTE
Convocatòria
8:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:00
Rival
GERUNDA F.C.
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
17-11-19 DIUMENGE
Convocatòria
11:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:30
Rival
F.P.E BEGUR
Lloc
MPAL. DE BEGUR
Data
17-11-19 DIUMENGE
Convocatòria
9:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:45
Rival
UNIÓ GIRONINA A.C.E
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
16-11-19 DISSABTE
Convocatòria
8:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:00
Rival
U.E. FORNELLS
Lloc
MPAL. JOAN BUSÓ-ZONA ESPORTIVA EL MOLÍ
Data
17-11-19 DIUMENGE
Convocatòria
8:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:45
Rival
C.D. FLAÇÀ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
16-11-19 DISSABTE
Convocatòria
11:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:30
Rival
SANTA EUGÈNIA F.C.
Lloc
MPAL. DE CAN GIBERT
Data
17-11-19 DIUMENGE
Convocatòria
10:40
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:40
Rival
E.F. BAIX TER
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
16-11-19 DISSABTE
Convocatòria
11:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:30
Rival
E.F. SANT FELIU
Lloc
MPAL. DE VILARTAGUES
Data
16-11-19 DISSABTE
Convocatòria
10:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:00
Rival
TER-BRUGENT 2014
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
17-11-19 DIUMENGE
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
A.D. CAL AGUIDÓ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
17-11-19 DIUMENGE
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
U.E. LA SALLE
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
16-11-19 DISSABTE
Convocatòria
11:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:30
Rival
U.E. PORQUERES
Lloc
MPAL. DE MIÀNIGUES
Data
17-11-19 DIUMENGE
Convocatòria
9:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
AT. CLUB BANYOLES
Lloc
CAMP D'ESPORTS MPAL. VELL
Data
16-11-19 DISSABTE
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:45
Rival
C.E. BESCANÓ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
17-11-19 DIUMENGE
Convocatòria
9:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
U.E. COMACROS
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
16-11-19 DISSABTE
Convocatòria
9:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00

#Twitter

Patrocinadors

   

Col·laboradors

  • Valvi Alimentació i Serveis
  • Ambisist
  • CECAM
  • SPAR
  • Estació de Servei Sant Gregori
  • Argila-Bosch
  • Ajuntament de Sant Gregori
  • La Masia del Cabrit
  • Frillémena
  • Fusteria i decoració Pere Molas
  • Grup APSA Gironès
  • Metall-Tec
  • Parquing.net
  • Lluís Ribas Taller Elèctric
  • R&D Antoni Lazaro
  • TLC Idiomes
  • Arconvert
  • Confis 98
  • Construccions Pere Miquel
  • Fundes Padrosa
  • Oxiter Girona SL
  • Gibertauto
  • Finques Molas
  • Taller mecànic Jordi Carreras
  • Centre mèdic Diff salut
  • Excavacions Trias
  • Electromecànica industrial Girona
  • Elisa Sagarrull
  • Ferreteria Sant Gregori Cadena 88
  • La Pallissa del Castell
  • Hostal El Forn