Actualitat

Resultats i classificacions

  • Cap de setmana sense futbol, toca Carnestoltes


    21/02/2020
    Aquest cap de setmana no hi haurà partits federats, ja que les competicions s'aturen per Carnestoltes. Des del Club us desitgem un bon cap de setmana, gaudiu i carregueu piles!

    + info
  • Tecnitex, nou patrocinador del Sant Gregori


    20/02/2020
    Tecnitex Sant Gregori, establiment que ofereix tot tipus de vestuari laboral, tant tèxtil com de calçat, s'uneix a la família del Sant Gregori com a nou patrocinador. Moltes gràcies per la confiança i benvinguts!

    + info
  • Aitor Luis deixa de ser entrenador del primer equip


    19/02/2020
    Aitor Luis no seguirà al capdavant del primer equip de l’Agrupació Esportiva Sant Gregori. El fins ara tècnic blaugrana ha presentat la seva dimissió. Alhora, el fins ara tècnic assistent Pere Armengol també ha decidit abandonar la banqueta del primer equip i seguirà vinculat a l'entitat en el futbol base.

    + info
  • El cartell oficial del XIII Memorial Climent Frigolé


    18/02/2020
    Ja es coneix el cartell de l'edició d'enguany del Memorial Climent Frigolé. Amb una imatge de la vidua de Climent Frigolé i els seus dos fills al Municipal de Sant Gregori, on en Climent tant i tant va fer pel Club.

    + info
  • Mereixien molt més (0-1)


    16/02/2020
    El filial va encaixar la primera derrota del 2020 en caure per la mínima davant l'Albons (0-1). Un duel molt igualat i en el qual el Sant Gregori B no va saber aprofitar les ocasions de gol que va tenir. Per contra el rival va saber aprofitar-ho per endur-se els tres punts del Municipal. 

    + info

Resultats i classificacions

3a Catalana
4a Catalana
Juvenil A
Juvenil B
Cadet A
Cadet B
Cadet C
Infantil A
Infantil B
Infantil Femení
Aleví A
Aleví B
Aleví C
Aleví D
Benjamí A
Benjamí B
Benjamí C
Benjamí D
Benjamí E
Prebenjamí A
Prebenjamí B
Prebenjamí C
Prebenjamí D
Escoleta 

Convocatòries

Equip
Rival
Lloc
Data
Convocatòria
Transport
Lloc sortida
Hora partit
01 - 3a Catalana
C.F. LES PLANES
MPAL. DE SANT GREGORI
29-02-20 DISSABTE
14:45
-
-
16:00
02 - 4a Catalana
C.D. FLAÇÀ
MPAL. DE FLAÇÀ
29-02-20 DISSABTE
14:45
-
-
16:00
03 - Juvenil A
E.F. GIRONÈS SÀBAT
MPAL. DE GERMANS SÀBAT
29-02-20 DISSABTE
14:00
-
-
15:00
04 - Juvenil B
C.F. CELLERA
MPAL. DE SANT GREGORI
29-02-20 DISSABTE
17:00
-
-
18:00
05 - Cadet A
F.E. BEGUR
MPAL. DE BEGUR
01-03-20 DIUMENGE
11:30
-
-
12:30
06 - Cadet B
U.C.E CELRÀ
MPAL. DE SANT GREGORI
29-02-20 DISSABTE
11:30
-
-
12:30
07 - Cadet C
A.E. MONELLS
MPAL. DE MONELLS
01-03-20 DIUMENGE
10:00
-
-
11:00
08 - Infantil A
C.P. BELL-LLOC
CAMP DE FUTBOL COL·LEGI BELL-LLOC
29-02-20 DISSABTE
10:15
-
-
11:15
09 - Infantil B
C.P. BELL-LLOC
MPAL. DE SANT GREGORI
01-03-20 DIUMENGE
11:00
-
-
12:00
10 - Infantil Femení
GERUNDA F.C.
MPAL. DE FONTAJAU
01-03-20 DIUMENGE
12:45
-
-
13:45
11 - Aleví A
SANTA EUGÈNIA C.F.
MPAL. DE SANT GREGORI
29-02-20 DISSABTE
9:30
-
-
10:30
12 - Aleví B
GEIEG
CAMP DE FUTBOL CE GEIEG PALAU SACOSTA
01-03-20 DIUMENGE
8:30
-
-
9:30
13 - Aleví C
U.D. CASSÀ
MPAL. DE SANT GREGORI
01-03-20 DIUMENGE
9:00
-
-
10:00
14 - Aleví D
E.F. GIRONÈS SÀBAT
MPAL. DE GERMANS SÀBAT
29-02-20 DISSABTE
8:30
-
-
9:30
15 - Benjamí A
ANGLÈS C.E.
MPAL. DE SANT GREGORI
29-02-20 DISSABTE
9:30
-
-
10:30
16 - Benjamí B
U.E. QUART
MPAL. GAUDENCI SELLÉS ROMÀ
29-02-20 DISSABTE
8:15
-
-
9:15
17 - Benjamí C
U.E. LLAGOSTERA
MPAL. DE SANT GREGORI
01-03-20 DIUMENGE
9:00
-
-
10:00
18 - Benjamí D
E.F. BOSC DE TOSCA
MPAL. BOSC TOSCA ANNEX
01-03-20 DIUMENGE
10:30
-
-
11:30
19 - Benjamí E
C.D. MALGRAT
MPAL. DE MALGRAT DE MAR
29-02-20 DISSABTE
9:45
-
-
10:45
20 - Prebenjamí A
U.E. FORNELLS
MPAL. DE SANT GREGORI
29-02-20 DISSABTE
11:45
-
-
12:30
21 - Prebenjamí B
U.E. FORNELLS
MPAL. JOAN BUSÓ
29-02-20 DISSABTE
10:15
-
-
11:00
22 - Prebenjamí C
U.E. LA SALLE GIRONA
CAMP DE FUTBOL COL·LEGI LA SALLE GIRONA
29-02-20 DISSABTE
8:15
-
-
9:00
23 - Prebenjamí D
F.C. VILABLAREIX
MPAL. DE SANT GREGORI
01-03-20 DIUMENGE
9:45
-
-
10:30
24 - Escoleta 
U.C.E CELRÀ
MPAL. DE CELRÀ
29-02-20 DISSABTE
8:45
-
-
9:30
Rival
C.F. LES PLANES
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
29-02-20 DISSABTE
Convocatòria
14:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:00
Rival
C.D. FLAÇÀ
Lloc
MPAL. DE FLAÇÀ
Data
29-02-20 DISSABTE
Convocatòria
14:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:00
Rival
E.F. GIRONÈS SÀBAT
Lloc
MPAL. DE GERMANS SÀBAT
Data
29-02-20 DISSABTE
Convocatòria
14:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
15:00
Rival
C.F. CELLERA
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
29-02-20 DISSABTE
Convocatòria
17:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
18:00
Rival
F.E. BEGUR
Lloc
MPAL. DE BEGUR
Data
01-03-20 DIUMENGE
Convocatòria
11:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:30
Rival
U.C.E CELRÀ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
29-02-20 DISSABTE
Convocatòria
11:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:30
Rival
A.E. MONELLS
Lloc
MPAL. DE MONELLS
Data
01-03-20 DIUMENGE
Convocatòria
10:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:00
Rival
C.P. BELL-LLOC
Lloc
CAMP DE FUTBOL COL·LEGI BELL-LLOC
Data
29-02-20 DISSABTE
Convocatòria
10:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:15
Rival
C.P. BELL-LLOC
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
01-03-20 DIUMENGE
Convocatòria
11:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:00
Rival
GERUNDA F.C.
Lloc
MPAL. DE FONTAJAU
Data
01-03-20 DIUMENGE
Convocatòria
12:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
13:45
Rival
SANTA EUGÈNIA C.F.
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
29-02-20 DISSABTE
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
GEIEG
Lloc
CAMP DE FUTBOL CE GEIEG PALAU SACOSTA
Data
01-03-20 DIUMENGE
Convocatòria
8:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:30
Rival
U.D. CASSÀ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
01-03-20 DIUMENGE
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
E.F. GIRONÈS SÀBAT
Lloc
MPAL. DE GERMANS SÀBAT
Data
29-02-20 DISSABTE
Convocatòria
8:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:30
Rival
ANGLÈS C.E.
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
29-02-20 DISSABTE
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
U.E. QUART
Lloc
MPAL. GAUDENCI SELLÉS ROMÀ
Data
29-02-20 DISSABTE
Convocatòria
8:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:15
Rival
U.E. LLAGOSTERA
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
01-03-20 DIUMENGE
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
E.F. BOSC DE TOSCA
Lloc
MPAL. BOSC TOSCA ANNEX
Data
01-03-20 DIUMENGE
Convocatòria
10:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:30
Rival
C.D. MALGRAT
Lloc
MPAL. DE MALGRAT DE MAR
Data
29-02-20 DISSABTE
Convocatòria
9:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:45
Rival
U.E. FORNELLS
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
29-02-20 DISSABTE
Convocatòria
11:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:30
Rival
U.E. FORNELLS
Lloc
MPAL. JOAN BUSÓ
Data
29-02-20 DISSABTE
Convocatòria
10:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:00
Rival
U.E. LA SALLE GIRONA
Lloc
CAMP DE FUTBOL COL·LEGI LA SALLE GIRONA
Data
29-02-20 DISSABTE
Convocatòria
8:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:00
Rival
F.C. VILABLAREIX
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
01-03-20 DIUMENGE
Convocatòria
9:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
U.C.E CELRÀ
Lloc
MPAL. DE CELRÀ
Data
29-02-20 DISSABTE
Convocatòria
8:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:30

#Twitter

Patrocinadors

   

Col·laboradors

  • Valvi Alimentació i Serveis
  • Ambisist
  • CECAM
  • SPAR
  • Estació de Servei Sant Gregori
  • Argila-Bosch
  • Ajuntament de Sant Gregori
  • La Masia del Cabrit
  • Carnisseria Pau Vilà
  • Frillémena
  • Fusteria i decoració Pere Molas
  • Grup APSA Gironès
  • Metall-Tec
  • Parquing.net
  • Lluís Ribas Taller Elèctric
  • R&D Antoni Lazaro
  • TLC Idiomes
  • Carlos Hair Style
  • Arconvert
  • Confis 98
  • Construccions Pere Miquel
  • Fundes Padrosa
  • Oxiter Girona SL
  • Gibertauto
  • Finques Molas
  • Taller mecànic Jordi Carreras
  • Tecnitex
  • Centre mèdic Diff salut
  • Excavacions Trias
  • Electromecànica industrial Girona
  • Elisa Sagarrull
  • Ferreteria Sant Gregori Cadena 88
  • La Pallissa del Castell
  • Hostal El Forn