Notícies

Resultats

  • VÍDEO: Nova zona de bar i en Jaume

    - 30/09/2016
    Estrenem canal de Youtube on et presentarem les novetats i diferents membres de l'Agrupació. El primer protagonista és en Jaume, nou responsable del bar i del manteniment del camp. 

    + info
  • Primera derrota

    - 26/09/2016
    El segon equip cau 1-3 davant el Bescanó B en la segona jornada de lliga.

    + info
  • Primer triomf al Municipal

    - 25/09/2016
    El primer equip va sumar aquest dissabte el primer triomf (2-1) en un matx molt treballat dels homes de Josep Maria Pibernat.

    + info
3a Catalana
4a Catalana
Juvenil A
Juvenil B
Cadet A
Cadet B
Infantil A
Infantil B
Infantil C
Aleví A
Aleví B
Aleví C
Aleví D
Benjamí A
Benjamí B
Benjamí C
Pre-Benjamí A
Pre-Benjamí B
Pre-Benjamí C
Pre-Benjamí D
Escoleta 

Convocatòries

Equip
Rival
Lloc
Data
Convocatòria
Transport
Lloc sortida
Hora partit
01 - 3a Catalana
SANT PRIVAT D'EN BAS FC
SANT PRIVAT D'EN BAS
2/10/2016
9:45H
-
-
11H
02 - 4a Catalana
PALS ATLÈTIC
PALS
1/10/2016
16:45H
-
-
18:00H
03 - Juvenil A
TORDERA CF
SANT GREGORI
1/10/2016
17:15H
-
-
18:30H
04 - Juvenil B
BANYOLES CLUB AT.
SANT GREGORI
2/10/2016
10:45H
12:00H
05 - Cadet A
CASSÀ UD
SANT GREGORI
1/10/2016
10:30H
11:45H
06 - Cadet B
JOVENTUT SANT PER MÀRTIR
JOVENTUT SANT PERE MÀRTIR
2/10/2016
10:45H
12:00H
07 - Infantil A
Pª DOBLE SET CF
SANT GREGORI
1/10/2016
15:30H
16:30H
08 - Infantil B
VILOBÍ AE
SANT GREGORI
2/10/2016
15:00H
-
-
16:00H
09 - Infantil C
CE FARNERS
SANTA COLOMA DE FARNERS
1/10/2016
9:45H
-
-
10:45H
10 - Aleví A
UE OLOT
OLOT
2/10/2016
9:00H
-
-
10:00H
11 - Aleví B
PONTENC
PONT MAJOR
02/10/2016
8:30H
9:30H
12 - Aleví C
EF GIRONÈS-SÀBAT
GERMANS SÀBAT
1/10/2016
10:00H
-
-
11:00H
13 - Aleví D
VILABLAREIX FC
SANT GREGORI
2/10/2016
8:15H
-
-
9:15H
14 - Benjamí A
FLAÇÀ CD
SANT GREGORI
2/10/2016
9:30H
-
-
10:30H
15 - Benjamí B
CASSÀ UD
CASSÀ DE LA SELVA
1/10/2016
8:45H
-
-
9:45H
16 - Benjamí C
UNIÓ GIRONA A.C.E
SANT GREGORI
1/10/2016
9:30H
-
-
10:30H
17 - Pre-Benjamí A
FORNELLS UE
SANT GREGORI
1/10/2016
9:45H
10:30H
18 - Pre-Benjamí B
EF SANT FELIU GUÍXOLS
SANT FELIU DE GUIXOLS
1/10/2016
10:15H
11H
19 - Pre-Benjamí C
FORNELLS UE
FORNELLS
1/10/2016
9:15h
-
-
10:00H
20 - Pre-Benjamí D
ATL.ST.PONÇ
SANT GREGORI
2/10/2016
8:30H
-
-
9:15H
21 - Escoleta 
FORNELLS UE
FORNELLS
1/10/2016
9:15H
-
-
10:00H
Rival
SANT PRIVAT D'EN BAS FC
Lloc
SANT PRIVAT D'EN BAS
Data
2/10/2016
Convocatòria
9:45H
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11H
Rival
PALS ATLÈTIC
Lloc
PALS
Data
1/10/2016
Convocatòria
16:45H
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
18:00H
Rival
TORDERA CF
Lloc
SANT GREGORI
Data
1/10/2016
Convocatòria
17:15H
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
18:30H
Rival
BANYOLES CLUB AT.
Lloc
SANT GREGORI
Data
2/10/2016
Convocatòria
10:45H
Transport
Lloc sortida
Hora partit
12:00H
Rival
CASSÀ UD
Lloc
SANT GREGORI
Data
1/10/2016
Convocatòria
10:30H
Transport
Lloc sortida
Hora partit
11:45H
Rival
JOVENTUT SANT PER MÀRTIR
Lloc
JOVENTUT SANT PERE MÀRTIR
Data
2/10/2016
Convocatòria
10:45H
Transport
Lloc sortida
Hora partit
12:00H
Rival
Pª DOBLE SET CF
Lloc
SANT GREGORI
Data
1/10/2016
Convocatòria
15:30H
Transport
Lloc sortida
Hora partit
16:30H
Rival
VILOBÍ AE
Lloc
SANT GREGORI
Data
2/10/2016
Convocatòria
15:00H
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:00H
Rival
CE FARNERS
Lloc
SANTA COLOMA DE FARNERS
Data
1/10/2016
Convocatòria
9:45H
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:45H
Rival
UE OLOT
Lloc
OLOT
Data
2/10/2016
Convocatòria
9:00H
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00H
Rival
PONTENC
Lloc
PONT MAJOR
Data
02/10/2016
Convocatòria
8:30H
Transport
Lloc sortida
Hora partit
9:30H
Rival
EF GIRONÈS-SÀBAT
Lloc
GERMANS SÀBAT
Data
1/10/2016
Convocatòria
10:00H
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:00H
Rival
VILABLAREIX FC
Lloc
SANT GREGORI
Data
2/10/2016
Convocatòria
8:15H
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:15H
Rival
FLAÇÀ CD
Lloc
SANT GREGORI
Data
2/10/2016
Convocatòria
9:30H
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30H
Rival
CASSÀ UD
Lloc
CASSÀ DE LA SELVA
Data
1/10/2016
Convocatòria
8:45H
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:45H
Rival
UNIÓ GIRONA A.C.E
Lloc
SANT GREGORI
Data
1/10/2016
Convocatòria
9:30H
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30H
Rival
FORNELLS UE
Lloc
SANT GREGORI
Data
1/10/2016
Convocatòria
9:45H
Transport
Lloc sortida
Hora partit
10:30H
Rival
EF SANT FELIU GUÍXOLS
Lloc
SANT FELIU DE GUIXOLS
Data
1/10/2016
Convocatòria
10:15H
Transport
Lloc sortida
Hora partit
11H
Rival
FORNELLS UE
Lloc
FORNELLS
Data
1/10/2016
Convocatòria
9:15h
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00H
Rival
ATL.ST.PONÇ
Lloc
SANT GREGORI
Data
2/10/2016
Convocatòria
8:30H
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:15H
Rival
FORNELLS UE
Lloc
FORNELLS
Data
1/10/2016
Convocatòria
9:15H
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00H

Tweets

Patrocinadors

   

Col·laboradors

  • Valvi Alimentació i serveis
  • Ambisist
  • CCCAM
  • El Café d’en Quel
  • Estació de Servei Sant Gregori
  • Establiments Viena
  • Excavacions Trias
  • Frillemena
  • Fusteria i decoració Pere Molas
  • Grup APSA Gironès
  • MTC Cardboard Team
  • Planificació i gestió esportiva
  • Valvi Assegur Corredoria d’assegurances
  • Elisa Sagarrull
  • Arconvert
  • Assigest Economistes
  • Construccions Pere Miquel
  • Fundes Padrosa
  • Restaurant el Cabrit
  • Pernils Llemena
  • Electromecànica industrial Girona
  • Plaiber
  • Garatge Andreu
  • ICD- Empresa de Serveis
  • Autocars Roca de Salt
  • Metall-Tec
  • Oxiter Girona SL
  • Fórmula pesca