Actualitat

Resultats i classificacions

  • El 24 de novembre, la presentació d'equips


    20/11/2019
    Ja hi ha data per a la presentació d'equips d'aquesta temporada. Els 24 conjunts que configuren el Sant Gregori aquest curs, amb més de 300 futbolistes seran presentats i es faran les fotografies oficials el diumenge 24 de novembre. La convocatòria dels jugadors és a les 9h i la presentació s'iniciarà puntualment a les 9.30h.

    + info
  • Canvi de les xarxes de les porteries


    18/11/2019
    Aquests darrers dies s'han començat els treballs per substituir les xarxes de les porteries del Municipal. En aquesta ocasió hem optat per posar-les de color blaugrana fent honor als colors del Club. Aquests treballs duraran diverses setmanes i es farà de manera progressiva.

    + info
  • Asseguda del Femení en suport a la vaga del futbol femení


    17/11/2019
    Aquest diumenge 17 de novembre l'Infantil Femení ha fet una asseguda prèvia al partit contra el Gerunda. Un acte en què les blaugrana han mostrat el seu suport a la vagada de jugadores de la Primera Iberdrola en què es defensen i exigeixen unes millores en el futbol femení.

    + info
  • Molta força, Asier i família!


    17/11/2019
    L'Asier, del Benjamí C, haurà d'estar fora dels terrenys de joc diverses setmanes a causa d'un virus que li han detectat. Molta força petit i a tota la família, el Club està amb vosaltres. 

    Amb moltes ganes de veure't amb l'alegria i l'entrega al camp que et caracteritzen!

    + info
  • Cauen contra un efectiu Santa Pau (2-1)


    17/11/2019
    El primer equip no va poder sumar els tres punts en la seva visita a Santa Pau. Un duel en el qual els locals es van avançar i el Sant Gregori va empatar ja en el tram final del matx, però el Santa Pau va tornar a avançar-se tres minuts després.

    + info

Resultats i classificacions

3a Catalana
4a Catalana
Juvenil A
Juvenil B
Cadet A
Cadet B
Cadet C
Infantil A
Infantil B
Infantil Femení
Aleví A
Aleví B
Aleví C
Aleví D
Benjamí A
Benjamí B
Benjamí C
Benjamí D
Benjamí E
Pre-Benjamí A
Pre-Benjamí B
Pre-Benjamí C
Pre-Benjamí D
Escoleta 

Convocatòries

Equip
Rival
Lloc
Data
Convocatòria
Transport
Lloc sortida
Hora partit
01 - 3a Catalana
U.E. FORNELLS
MPAL. DE SANT GREGORI
24-11-19 DIUMENGE
9:00
-
-
11:45
02 - 4a Catalana
F.E. PALAMÓS
CAMP DE FUTBOL ZEM JOSEP MASSOT I SAIS ANNEX
23-11-19 DISSABTE
14:45
-
-
16:00
03 - Juvenil A
C.E. CRISTINENC
MPAL. DE SANTA CRISTINA D'ARO
23-11-19 DISSABTE
12:45
-
-
13:45
04 - Juvenil B
C.D. BESCANÓ
MPAL. DE SANT GREGORI
24-11-19 DIUMENGE
15:30
-
-
16:30
05 - Cadet A
U.E. FIGUERES
MPAL. DE FIGUERES
23-11-19 DISSABTE
16:30
17:30
06 - Cadet B
C.C.E. MONTESSORI-PALAU
MPAL. DE SANT GREGORI
23-11-19 DISSABTE
11:30
-
-
12:30
07 - Cadet C
RIUDARENES 2005 CE
MPAL. DE SANT GREGORI
23-11-19 DISSABTE
17:00
-
-
18:00
08 - Infantil A
U.E. FORNELLS
MPAL. JOAN BUSÓ
23-11-19 DISSABTE
13:20
-
-
14:20
09 - Infantil B
A.E. LA CANYA
MPAL. DE SANT GREGORI
23-11-19 DISSABTE
9:30
-
-
10:30
10 - Infantil Femení
C.D. BESCANÓ
MPAL. DE BESCANÓ
23-11-19 DISSABTE
8:30
-
-
9:30
11 - Aleví A
U.E. QUART
MPAL. DE SANT GREGORI
23-11-19 DISSABTE
15:00
-
-
16:00
12 - Aleví B
U.E. FORNELLS
MPAL. JOAN BUSÓ
23-11-19 DISSABTE
8:30
-
-
9:30
13 - Aleví C
ATLÈTIC SANT PONÇ
MPAL. DE SANT GREGORI
23-11-19 DISSABTE
15:00
-
-
16:00
14 - Aleví D
C.C.E. MONTESSORI-PALAU
CAMP DE FUTBOL COL·LEGI MONTESSORI-PALAU
21-11-19 DIJOUS
17:45
-
-
18:45
15 - Benjamí A
GIRONA F.C.
MPAL. DE SANT GREGORI
23-11-19 DISSABTE
8:00
-
-
9:00
16 - Benjamí B
U.C.E. CELRÀ
MPAL. DE CELRÀ
23-11-19 DISSABTE
10:15
-
-
11:15
17 - Benjamí C
U.D. CASSÀ
MPAL. DE SANT GREGORI
23-11-19 DISSABTE
8:00
-
-
9:00
18 - Benjamí D
U.E. PORQUERES
MPAL. DE MIÀNIGUES
23-11-19 DISSABTE
10:45
-
-
11:45
19 - Benjamí E
C.F. TORDERA
MPAL. DE TORDERA
23-11-19 DISSABTE
9:00
-
-
10:00
20 - Pre-Benjamí A
ATLÈTIC SANT PONÇ
MPAL. DE SANT GREGORI
23-11-19 DISSABTE
11:45
-
-
12:30
21 - Pre-Benjamí B
UNIÓ VEDRUNA GIRONA
CAMP DE FUTBOL CENTRE ESPORTIU VEDRUNA
23-11-19 DISSABTE
10:15
-
-
11:00
22 - Pre-Benjamí C
U.E. LA SALLE GIRONA
MPAL. DE SANT GREGORI
23-11-19 DISSABTE
9:15
-
-
10:00
23 - Pre-Benjamí D
F.C. VILABLAREIX
MPAL. DE VILABLAREIX
23-11-19 DISSABTE
9:45
-
-
10:30
24 - Escoleta 
DESCANSA
-
-
-
-
-
-
Rival
U.E. FORNELLS
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
24-11-19 DIUMENGE
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:45
Rival
F.E. PALAMÓS
Lloc
CAMP DE FUTBOL ZEM JOSEP MASSOT I SAIS ANNEX
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
14:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:00
Rival
C.E. CRISTINENC
Lloc
MPAL. DE SANTA CRISTINA D'ARO
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
12:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
13:45
Rival
C.D. BESCANÓ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
24-11-19 DIUMENGE
Convocatòria
15:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:30
Rival
U.E. FIGUERES
Lloc
MPAL. DE FIGUERES
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
16:30
Transport
Lloc sortida
Hora partit
17:30
Rival
C.C.E. MONTESSORI-PALAU
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
11:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:30
Rival
RIUDARENES 2005 CE
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
17:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
18:00
Rival
U.E. FORNELLS
Lloc
MPAL. JOAN BUSÓ
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
13:20
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
14:20
Rival
A.E. LA CANYA
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
C.D. BESCANÓ
Lloc
MPAL. DE BESCANÓ
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
8:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:30
Rival
U.E. QUART
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
15:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:00
Rival
U.E. FORNELLS
Lloc
MPAL. JOAN BUSÓ
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
8:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:30
Rival
ATLÈTIC SANT PONÇ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
15:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:00
Rival
C.C.E. MONTESSORI-PALAU
Lloc
CAMP DE FUTBOL COL·LEGI MONTESSORI-PALAU
Data
21-11-19 DIJOUS
Convocatòria
17:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
18:45
Rival
GIRONA F.C.
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
8:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:00
Rival
U.C.E. CELRÀ
Lloc
MPAL. DE CELRÀ
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
10:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:15
Rival
U.D. CASSÀ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
8:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:00
Rival
U.E. PORQUERES
Lloc
MPAL. DE MIÀNIGUES
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
10:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:45
Rival
C.F. TORDERA
Lloc
MPAL. DE TORDERA
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
ATLÈTIC SANT PONÇ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
11:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:30
Rival
UNIÓ VEDRUNA GIRONA
Lloc
CAMP DE FUTBOL CENTRE ESPORTIU VEDRUNA
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
10:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:00
Rival
U.E. LA SALLE GIRONA
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
9:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
F.C. VILABLAREIX
Lloc
MPAL. DE VILABLAREIX
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
9:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
DESCANSA
Lloc
-
Data
-
Convocatòria
-
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
-

#Twitter

Patrocinadors

   

Col·laboradors

  • Valvi Alimentació i Serveis
  • Ambisist
  • CECAM
  • SPAR
  • Estació de Servei Sant Gregori
  • Argila-Bosch
  • Ajuntament de Sant Gregori
  • La Masia del Cabrit
  • Frillémena
  • Fusteria i decoració Pere Molas
  • Grup APSA Gironès
  • Metall-Tec
  • Parquing.net
  • Lluís Ribas Taller Elèctric
  • R&D Antoni Lazaro
  • TLC Idiomes
  • Arconvert
  • Confis 98
  • Construccions Pere Miquel
  • Fundes Padrosa
  • Oxiter Girona SL
  • Gibertauto
  • Finques Molas
  • Taller mecànic Jordi Carreras
  • Centre mèdic Diff salut
  • Excavacions Trias
  • Electromecànica industrial Girona
  • Elisa Sagarrull
  • Ferreteria Sant Gregori Cadena 88
  • La Pallissa del Castell
  • Hostal El Forn