Actualitat

Resultats i classificacions

  • Comunicat sobre la #VagaGeneral18O


    17/10/2019
    L'Agrupació Esportiva Sant Gregori s'adhereix a la vaga general d’aquest divendres dia 18 d'octubre. Tots els entrenaments previstos per aquest dia queden suspesos. Si es produeixen afectacions en els partits del cap de setmana el Club avisarà als jugadors/es i a les famílies.

    + info
  • El Consell Esportiu del Gironès suspèn els partits del cap de setmana


    17/10/2019
    El Consell Esportiu del Gironès ha emès un comunicat en què decideix "ajornar les jornades de les lligues que s'iniciaven aquest cap de setmana". D'aquesta manera, aquesta mesura només afecta als equips prebenjamins del Club.

    + info
  • El 23 d'octubre, triangular amb el PFA Bangkok tailandès


    17/10/2019
    El proper dimecres 23 d'octubre l'equip tailandès de Bangkok PFA Bangkok visitarà el Municipal per disputar un triangular amb l'Aleví C i D. Una gran iniciativa que de ben segur servirà als jugadors del Club per conèixer noves cultures futbolístiques i tenir un gran record d'aquest dia.

    + info
  • Uri Sánchez, de blaugrana cinc anys després


    17/10/2019
    Aquest diumenge en el partit del filial a Viladamat Uri Sánchez va tornar a vestir-se de blaugrana 5 anys després de fer-ho per darrera vegada. Un jugador de la casa, tot un orgull.

    + info
  • Així vam viure l'acte de suport a Lluís Castelló


    16/10/2019
    Així vam viure el #ForçaLluís previa al duel del primer equip davant l'Anglès, on es van dur samarretes de suport al defensa de Sant Gregori, que es va trencar la clavícula el cap de setmana anterior a Les Planes.

    + info

Resultats i classificacions

3a Catalana
4a Catalana
Juvenil A
Juvenil B
Cadet A
Cadet B
Cadet C
Infantil A
Infantil B
Infantil Femení
Aleví A
Aleví B
Aleví C
Aleví D
Benjamí A
Benjamí B
Benjamí C
Benjamí D
Benjamí E
Pre-Benjamí A
Pre-Benjamí B
Pre-Benjamí C
Pre-Benjamí D
Escoleta 

Convocatòries

Equip
Rival
Lloc
Data
Convocatòria
Transport
Lloc sortida
Hora partit
01 - 3a Catalana
C.F. SANT ROC OLOT
MPAL. C.F.SANT ROC
19-10-19 DISSABTE
15:45
-
-
17:00
02 - 4a Catalana
DESCANSA
-
-
-
-
-
-
03 - Juvenil A
E.F. GIRONÈS SÀBAT
MPAL. DE SANT GREGORI
19-10-19 DISSABTE
15:15
-
-
16:30
04 - Juvenil B
C.F. CELLERA
MPAL. DE LA CELLERA DE TER
19-10-19 DISSABTE
12:00
-
-
13:00
05 - Cadet A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR
MPAL. DE SANT GREGORI
20-10-19 DIUMENGE
11:30
12:30
06 - Cadet B
C.E. BANYOLES
MPAL. NOU DE BANYOLES
20-10-19 DIUMENGE
10:00
-
-
11:00
07 - Cadet C
DESCANSA
-
-
-
-
-
-
08 - Infantil A
C.P. BELL-LLOC
MPAL. DE SANT GREGORI
19-10-19 DISSABTE
11:30
-
-
12:30
09 - Infantil B
C.P. BELL-LLOC
COL·LEGI BELL-LLOC
19-10-19 DISSABTE
10:15
-
-
11:15
10 - Infantil Femení
FUNDACIÓ ESPORTIVA OLOT
MPAL. DE SANT GREGORI
19-10-19 DISSABTE
11:30
-
-
12:30
11 - Aleví A
C.F. SANTA EUGÈNIA
MPAL. CAN GIBERT
19-10-19 DISSABTE
9:00
-
-
10:00
12 - Aleví B
GEIEG
MPAL. DE SANT GREGORI
19-10-19 DISSABTE
8:00
-
-
9:00
13 - Aleví C
U.D. CASSÀ
MPAL. DE CASSÀ DE LA SELVA
19-10-19 DISSABTE
11:30
-
-
12:30
14 - Aleví D
E.F. GIRONÈS SÀBAT
MPAL. DE SANT GREGORI
19-10-19 DISSABTE
9:30
-
-
10:30
15 - Benjamí A
ANGLÈS C.E.
MPAL. D'ANGLÈS
20-10-19 DIUMENGE
9:00
-
-
10:00
16 - Benjamí B
U.E. QUART
MPAL. DE SANT GREGORI
20-10-19 DIUMENGE
9:30
-
-
10:30
17 - Benjamí C
U.E. LLAGOSTERA
MPAL. DE LLAGOSTERA
19-10-19 DISSABTE
8:00
-
-
9:00
18 - Benjamí D
E.F. BOSC DE TOSCA
MPAL. DE SANT GREGORI
19-10-19 DISSABTE
9:30
-
-
10:30
19 - Benjamí E
C.D. MALGRAT
MPAL. DE SANT GREGORI
20-10-19 DIUMENGE
9:30
-
-
10:30
20 - Pre-Benjamí A
AT. CLUB BANYOLES
MPAL. VELL DE BANYOLES
19-10-19 DISSABTE
9:00
-
-
9:45
21 - Pre-Benjamí B
DESCANSA
-
-
-
-
-
-
22 - Pre-Benjamí C
F.C. VILABLAREIX
MPAL. DE SANT GREGORI
19-10-19 DISSABTE
9:15
-
-
10:00
23 - Pre-Benjamí D
GEIEG
GEIEG PALAU SACOSTA
20-10-19 DIUMENGE
10:15
-
-
11:00
24 - Escoleta 
DESCANSA
-
-
-
-
-
-
Rival
C.F. SANT ROC OLOT
Lloc
MPAL. C.F.SANT ROC
Data
19-10-19 DISSABTE
Convocatòria
15:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
17:00
Rival
DESCANSA
Lloc
-
Data
-
Convocatòria
-
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
-
Rival
E.F. GIRONÈS SÀBAT
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
19-10-19 DISSABTE
Convocatòria
15:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:30
Rival
C.F. CELLERA
Lloc
MPAL. DE LA CELLERA DE TER
Data
19-10-19 DISSABTE
Convocatòria
12:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
13:00
Rival
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
20-10-19 DIUMENGE
Convocatòria
11:30
Transport
Lloc sortida
Hora partit
12:30
Rival
C.E. BANYOLES
Lloc
MPAL. NOU DE BANYOLES
Data
20-10-19 DIUMENGE
Convocatòria
10:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:00
Rival
DESCANSA
Lloc
-
Data
-
Convocatòria
-
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
-
Rival
C.P. BELL-LLOC
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
19-10-19 DISSABTE
Convocatòria
11:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:30
Rival
C.P. BELL-LLOC
Lloc
COL·LEGI BELL-LLOC
Data
19-10-19 DISSABTE
Convocatòria
10:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:15
Rival
FUNDACIÓ ESPORTIVA OLOT
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
19-10-19 DISSABTE
Convocatòria
11:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:30
Rival
C.F. SANTA EUGÈNIA
Lloc
MPAL. CAN GIBERT
Data
19-10-19 DISSABTE
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
GEIEG
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
19-10-19 DISSABTE
Convocatòria
8:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:00
Rival
U.D. CASSÀ
Lloc
MPAL. DE CASSÀ DE LA SELVA
Data
19-10-19 DISSABTE
Convocatòria
11:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:30
Rival
E.F. GIRONÈS SÀBAT
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
19-10-19 DISSABTE
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
ANGLÈS C.E.
Lloc
MPAL. D'ANGLÈS
Data
20-10-19 DIUMENGE
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
U.E. QUART
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
20-10-19 DIUMENGE
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
U.E. LLAGOSTERA
Lloc
MPAL. DE LLAGOSTERA
Data
19-10-19 DISSABTE
Convocatòria
8:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:00
Rival
E.F. BOSC DE TOSCA
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
19-10-19 DISSABTE
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
C.D. MALGRAT
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
20-10-19 DIUMENGE
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
AT. CLUB BANYOLES
Lloc
MPAL. VELL DE BANYOLES
Data
19-10-19 DISSABTE
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:45
Rival
DESCANSA
Lloc
-
Data
-
Convocatòria
-
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
-
Rival
F.C. VILABLAREIX
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
19-10-19 DISSABTE
Convocatòria
9:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
GEIEG
Lloc
GEIEG PALAU SACOSTA
Data
20-10-19 DIUMENGE
Convocatòria
10:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:00
Rival
DESCANSA
Lloc
-
Data
-
Convocatòria
-
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
-

#Twitter

Patrocinadors

   

Col·laboradors

  • Valvi Alimentació i Serveis
  • Ambisist
  • CECAM
  • SPAR
  • Estació de Servei Sant Gregori
  • Argila-Bosch
  • Ajuntament de Sant Gregori
  • La Masia del Cabrit
  • Frillémena
  • Fusteria i decoració Pere Molas
  • Grup APSA Gironès
  • Metall-Tec
  • Parquing.net
  • Lluís Ribas Taller Elèctric
  • R&D Antoni Lazaro
  • TLC Idiomes
  • Arconvert
  • Confis 98
  • Construccions Pere Miquel
  • Fundes Padrosa
  • Oxiter Girona SL
  • Gibertauto
  • Finques Molas
  • Taller mecànic Jordi Carreras
  • Centre mèdic Diff salut
  • Excavacions Trias
  • Electromecànica industrial Girona
  • Elisa Sagarrull
  • Ferreteria Sant Gregori Cadena 88
  • La Pallissa del Castell
  • Hostal El Forn