Actualitat

Resultats i classificacions

  • Una sardinada per fer pinya!


    15/09/2019
    El primer equip va fer una sardinada per fer pinya i seguir sumant i creixent com a grup. Seguim!

    + info
  • Triomf d'orgull en el derbi (2-1)


    14/09/2019
    Segona victòria en dues jornades del primer equip. En aquesta ocasió els d'Aitor Luis van imposar al Gironès-Sàbat, dirigit per l'extècnic blaugrana Carles Hortelano, per 2-1 amb un doblet de Barral i capgirant el 0-1 inicial.

    + info
  • Bona Diada de Catalunya a tothom!


    11/09/2019
    Des del Sant Gregori us desitgem una bona Diada de Catalunya. Visca el Sant Gregori i visca Catalunya!

    + info
  • Tres puntassos... i una Copa per començar la lliga (1-2)


    08/09/2019
    Gran inici de temporada del primer equip. Els d'Aitor Luis es van imposar al camp de l'Abadassenc, conjunt que acaba de baixar de 2a Catalana, amb les dianes de Jordi Oliveras i Arbo. A més, al tractar-se del partit de Festa Major de Sant Joan les Abadesses els blaugranes van guanyar la copa.

    + info
  • Mati no seguirà al Sant Gregori


    07/09/2019
    El jugador argentí emprèn una nova aventura al futbol andalús i des del Club li desitgem molta sort i èxits. Ha estat un plaer Mati, fins aviat!

    + info

Resultats i classificacions

3a Catalana
4a Catalana
Juvenil A
Juvenil B
Cadet A
Cadet B
Cadet C
Infantil A
Infantil B
Infantil Femení
Aleví A
Aleví B
Aleví C
Aleví D
Benjamí A
Benjamí B
Benjamí C
Benjamí D
Benjamí E
Pre-Benjamí A
Pre-Benjamí B
Pre-Benjamí C
Pre-Benjamí D
Escoleta 

Convocatòries

Equip
Rival
Lloc
Data
Convocatòria
Transport
Lloc sortida
Hora partit
01 - 3a Catalana
E.F. GIRONÈS SÀBAT
MPAL. DE SANT GREGORI
14-09-19 DISSABTE
15:15
-
-
16:30
02 - 4a Catalana
C.F. SARRIÀ
MPAL. BARRI DE LA RASA
14-09-19 DISSABTE
16:45
-
-
18:00
03 - Juvenil A
E.F. SANT FELIU
MPAL. DE VILARTAGUES
15-09-19 DIUMENGE
17:45
-
-
19:00
04 - Juvenil B
E.F. SANT FELIU
MPAL. DE SANT GREGORI
14-09-19 DISSABTE
17:45
-
-
19:00
05 - Cadet A
C.P. BELL-LLOC
MPAL. DE SANT GREGORI
15-09-2019 DIUMENGE
11:00
12:00
06 - Cadet B
C.P. BELL-LLOC
MPAL. DE SANT GREGORI
14-09-19 DISSABTE
11:30
-
-
12:30
07 - Cadet C
E.F. GIRONÈS SÀBAT
MPAL. DE GERMANS SÀBAT
14-09-19 DISSABTE
16:15
-
-
17:15
08 - Infantil A
C.P. BELL-LLOC
CAMP DE FUTBOL COL·LEGI BELL-LLOC
14-09-2019 DISSABTE
8:45
-
-
9:45
09 - Infantil B
C.P. BELL-LLOC
CAMP DE FUTBOL COL·LEGI BELL-LLOC
14-09-2019 DISSABTE
10:15
-
-
11:15
10 - Infantil Femení
A.E. MONELLS
MPAL. DE MONELLS
14-09-19 DIUMENGE
10:30
-
-
11:30
11 - Aleví A
E.F. GIRONÈS SÀBAT
MPAL. DE SANT GREGORI
15-09-19 DIUMENGE
9:00
-
-
10:00
12 - Aleví B
C.P. BELL-LLOC
CAMP DE FUTBOL COL·LEGI BELL-LLOC
14-09-19 DISSABTE
11:45
-
-
12:45
13 - Aleví C
E.F. GIRONÈS SÀBAT
MPAL. DE SANT GREGORI
15-09-19 DIUMENGE
9:00
-
-
10:00
14 - Aleví D
C.P. BELL-LLOC
MPAL. DE SANT GREGORI
14-09-19 DISSABTE
9:30
-
-
10:30
15 - Benjamí A
C.F. SARRIÀ
MPAL. BARRI DE LA RASA
14-09-2019 DISSABTE
10:30
-
-
11:30
16 - Benjamí B
U.E. PORQUERES
MPAL. DE MIÀNIGUES
14-09-2019 DISSABTE
9:00
-
-
10:00
17 - Benjamí C
U.E. PORQUERES
MPAL. DE SANT GREGORI
14-09-19 DISSABTE
9:30
-
-
10:30
18 - Benjamí D
C.F. SARRIÀ
MPAL. DE SANT GREGORI
14-09-2019 DISSABTE
8:00
-
-
9:00
19 - Benjamí E
C.E. PENYA BONS AIRES
MPAL. DE SALT
14-09-19 DISSABTE
9:00
-
-
10:00
20 - Pre-Benjamí A
-
-
-
-
-
-
-
21 - Pre-Benjamí B
-
-
-
-
-
-
-
22 - Pre-Benjamí C
-
-
-
-
-
-
-
23 - Pre-Benjamí D
-
-
-
-
-
-
-
24 - Escoleta 
-
-
-
-
-
-
-
Rival
E.F. GIRONÈS SÀBAT
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
14-09-19 DISSABTE
Convocatòria
15:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:30
Rival
C.F. SARRIÀ
Lloc
MPAL. BARRI DE LA RASA
Data
14-09-19 DISSABTE
Convocatòria
16:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
18:00
Rival
E.F. SANT FELIU
Lloc
MPAL. DE VILARTAGUES
Data
15-09-19 DIUMENGE
Convocatòria
17:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
19:00
Rival
E.F. SANT FELIU
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
14-09-19 DISSABTE
Convocatòria
17:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
19:00
Rival
C.P. BELL-LLOC
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
15-09-2019 DIUMENGE
Convocatòria
11:00
Transport
Lloc sortida
Hora partit
12:00
Rival
C.P. BELL-LLOC
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
14-09-19 DISSABTE
Convocatòria
11:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:30
Rival
E.F. GIRONÈS SÀBAT
Lloc
MPAL. DE GERMANS SÀBAT
Data
14-09-19 DISSABTE
Convocatòria
16:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
17:15
Rival
C.P. BELL-LLOC
Lloc
CAMP DE FUTBOL COL·LEGI BELL-LLOC
Data
14-09-2019 DISSABTE
Convocatòria
8:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:45
Rival
C.P. BELL-LLOC
Lloc
CAMP DE FUTBOL COL·LEGI BELL-LLOC
Data
14-09-2019 DISSABTE
Convocatòria
10:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:15
Rival
A.E. MONELLS
Lloc
MPAL. DE MONELLS
Data
14-09-19 DIUMENGE
Convocatòria
10:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:30
Rival
E.F. GIRONÈS SÀBAT
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
15-09-19 DIUMENGE
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
C.P. BELL-LLOC
Lloc
CAMP DE FUTBOL COL·LEGI BELL-LLOC
Data
14-09-19 DISSABTE
Convocatòria
11:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:45
Rival
E.F. GIRONÈS SÀBAT
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
15-09-19 DIUMENGE
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
C.P. BELL-LLOC
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
14-09-19 DISSABTE
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
C.F. SARRIÀ
Lloc
MPAL. BARRI DE LA RASA
Data
14-09-2019 DISSABTE
Convocatòria
10:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:30
Rival
U.E. PORQUERES
Lloc
MPAL. DE MIÀNIGUES
Data
14-09-2019 DISSABTE
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
U.E. PORQUERES
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
14-09-19 DISSABTE
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
C.F. SARRIÀ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
14-09-2019 DISSABTE
Convocatòria
8:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:00
Rival
C.E. PENYA BONS AIRES
Lloc
MPAL. DE SALT
Data
14-09-19 DISSABTE
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
-
Lloc
-
Data
-
Convocatòria
-
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
-
Rival
-
Lloc
-
Data
-
Convocatòria
-
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
-
Rival
-
Lloc
-
Data
-
Convocatòria
-
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
-
Rival
-
Lloc
-
Data
-
Convocatòria
-
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
-
Rival
-
Lloc
-
Data
-
Convocatòria
-
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
-

#Twitter

Patrocinadors

   

Col·laboradors

  • Valvi Alimentació i Serveis
  • Ambisist
  • CECAM
  • SPAR
  • Estació de Servei Sant Gregori
  • Argila-Bosch
  • Ajuntament de Sant Gregori
  • La Masia del Cabrit
  • Frillémena
  • Fusteria i decoració Pere Molas
  • Grup APSA Gironès
  • Metall-Tec
  • Parquing.net
  • Lluís Ribas Taller Elèctric
  • R&D Antoni Lazaro
  • TLC Idiomes
  • Arconvert
  • Assigest Economistes
  • Construccions Pere Miquel
  • Fundes Padrosa
  • Oxiter Girona SL
  • Gibertauto
  • Finques Molas
  • Taller mecànic Jordi Carreras
  • Centre mèdic Diff salut
  • Excavacions Trias
  • Electromecànica industrial Girona
  • Elisa Sagarrull
  • Ferreteria Sant Gregori Cadena 88
  • La Pallissa del Castell
  • Hostal El Forn
  • Confis 98