CONVOCATÒRIES

Equip
Rival
Lloc
Data
Convocatòria
Transport
Lloc sortida
Hora partit
01 - 3a Catalana
U.E. FORNELLS
MPAL. DE SANT GREGORI
24-11-19 DIUMENGE
9:00
-
-
11:45
02 - 4a Catalana
F.E. PALAMÓS
CAMP DE FUTBOL ZEM JOSEP MASSOT I SAIS ANNEX
23-11-19 DISSABTE
14:45
-
-
16:00
03 - Juvenil A
C.E. CRISTINENC
MPAL. DE SANTA CRISTINA D'ARO
23-11-19 DISSABTE
12:45
-
-
13:45
04 - Juvenil B
C.D. BESCANÓ
MPAL. DE SANT GREGORI
24-11-19 DIUMENGE
15:30
-
-
16:30
05 - Cadet A
U.E. FIGUERES
MPAL. DE FIGUERES
23-11-19 DISSABTE
16:30
17:30
06 - Cadet B
C.C.E. MONTESSORI-PALAU
MPAL. DE SANT GREGORI
23-11-19 DISSABTE
11:30
-
-
12:30
07 - Cadet C
RIUDARENES 2005 CE
MPAL. DE SANT GREGORI
23-11-19 DISSABTE
17:00
-
-
18:00
08 - Infantil A
U.E. FORNELLS
MPAL. JOAN BUSÓ
23-11-19 DISSABTE
13:20
-
-
14:20
09 - Infantil B
A.E. LA CANYA
MPAL. DE SANT GREGORI
23-11-19 DISSABTE
9:30
-
-
10:30
10 - Infantil Femení
C.D. BESCANÓ
MPAL. DE BESCANÓ
23-11-19 DISSABTE
8:30
-
-
9:30
11 - Aleví A
U.E. QUART
MPAL. DE SANT GREGORI
23-11-19 DISSABTE
15:00
-
-
16:00
12 - Aleví B
U.E. FORNELLS
MPAL. JOAN BUSÓ
23-11-19 DISSABTE
8:30
-
-
9:30
13 - Aleví C
ATLÈTIC SANT PONÇ
MPAL. DE SANT GREGORI
23-11-19 DISSABTE
15:00
-
-
16:00
14 - Aleví D
C.C.E. MONTESSORI-PALAU
CAMP DE FUTBOL COL·LEGI MONTESSORI-PALAU
21-11-19 DIJOUS
17:45
-
-
18:45
15 - Benjamí A
GIRONA F.C.
MPAL. DE SANT GREGORI
23-11-19 DISSABTE
8:00
-
-
9:00
16 - Benjamí B
U.C.E. CELRÀ
MPAL. DE CELRÀ
23-11-19 DISSABTE
10:15
-
-
11:15
17 - Benjamí C
U.D. CASSÀ
MPAL. DE SANT GREGORI
23-11-19 DISSABTE
8:00
-
-
9:00
18 - Benjamí D
U.E. PORQUERES
MPAL. DE MIÀNIGUES
23-11-19 DISSABTE
10:45
-
-
11:45
19 - Benjamí E
C.F. TORDERA
MPAL. DE TORDERA
23-11-19 DISSABTE
9:00
-
-
10:00
20 - Pre-Benjamí A
ATLÈTIC SANT PONÇ
MPAL. DE SANT GREGORI
23-11-19 DISSABTE
11:45
-
-
12:30
21 - Pre-Benjamí B
UNIÓ VEDRUNA GIRONA
CAMP DE FUTBOL CENTRE ESPORTIU VEDRUNA
23-11-19 DISSABTE
10:15
-
-
11:00
22 - Pre-Benjamí C
U.E. LA SALLE GIRONA
MPAL. DE SANT GREGORI
23-11-19 DISSABTE
9:15
-
-
10:00
23 - Pre-Benjamí D
F.C. VILABLAREIX
MPAL. DE VILABLAREIX
23-11-19 DISSABTE
9:45
-
-
10:30
24 - Escoleta 
DESCANSA
-
-
-
-
-
-
Rival
U.E. FORNELLS
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
24-11-19 DIUMENGE
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:45
Rival
F.E. PALAMÓS
Lloc
CAMP DE FUTBOL ZEM JOSEP MASSOT I SAIS ANNEX
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
14:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:00
Rival
C.E. CRISTINENC
Lloc
MPAL. DE SANTA CRISTINA D'ARO
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
12:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
13:45
Rival
C.D. BESCANÓ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
24-11-19 DIUMENGE
Convocatòria
15:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:30
Rival
U.E. FIGUERES
Lloc
MPAL. DE FIGUERES
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
16:30
Transport
Lloc sortida
Hora partit
17:30
Rival
C.C.E. MONTESSORI-PALAU
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
11:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:30
Rival
RIUDARENES 2005 CE
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
17:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
18:00
Rival
U.E. FORNELLS
Lloc
MPAL. JOAN BUSÓ
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
13:20
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
14:20
Rival
A.E. LA CANYA
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
C.D. BESCANÓ
Lloc
MPAL. DE BESCANÓ
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
8:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:30
Rival
U.E. QUART
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
15:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:00
Rival
U.E. FORNELLS
Lloc
MPAL. JOAN BUSÓ
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
8:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:30
Rival
ATLÈTIC SANT PONÇ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
15:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:00
Rival
C.C.E. MONTESSORI-PALAU
Lloc
CAMP DE FUTBOL COL·LEGI MONTESSORI-PALAU
Data
21-11-19 DIJOUS
Convocatòria
17:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
18:45
Rival
GIRONA F.C.
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
8:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:00
Rival
U.C.E. CELRÀ
Lloc
MPAL. DE CELRÀ
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
10:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:15
Rival
U.D. CASSÀ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
8:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:00
Rival
U.E. PORQUERES
Lloc
MPAL. DE MIÀNIGUES
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
10:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:45
Rival
C.F. TORDERA
Lloc
MPAL. DE TORDERA
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
ATLÈTIC SANT PONÇ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
11:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:30
Rival
UNIÓ VEDRUNA GIRONA
Lloc
CAMP DE FUTBOL CENTRE ESPORTIU VEDRUNA
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
10:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:00
Rival
U.E. LA SALLE GIRONA
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
9:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
F.C. VILABLAREIX
Lloc
MPAL. DE VILABLAREIX
Data
23-11-19 DISSABTE
Convocatòria
9:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
DESCANSA
Lloc
-
Data
-
Convocatòria
-
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
-