Actualitat

Resultats i classificacions

Resultats i classificacions

3a Catalana
4a Catalana
Juvenil A
Juvenil B
Cadet A
Cadet B
Cadet C
Infantil A
Infantil B
Infantil Femení
Aleví A
Aleví B
Aleví C
Aleví D
Benjamí A
Benjamí B
Benjamí C
Benjamí D
Benjamí E
Prebenjamí A
Prebenjamí B
Prebenjamí C
Prebenjamí D
Escoleta 

Convocatòries

Equip
Rival
Lloc
Data
Convocatòria
Transport
Lloc sortida
Hora partit
01 - 3a Catalana
C.E. ABADESSENC
MPAL. DE SANT GREGORI
25-01-20 DISSABTE
14:45
-
-
16:00
02 - 4a Catalana
C.C.E. MONTESSORI-PALAU
CAMP DE FUTBOL COL·LEGI MONTESSORI PALAU
25-01-20 DISSABTE
18:45
-
-
20:00
03 - Juvenil A
E.F. ARBUCIENCA
MPAL. DE SANT GREGORI
25-01-20 DISSABTE
17:00
-
-
18:00
04 - Juvenil B
C.E. BANYOLES
MPAL. NOU DE BANYOLES
26-01-20 DIUMENGE
11:45
-
-
12:45
05 - Cadet A
C.D. BLANES
MPAL. DE SANT GREGORI
26-01-20 DIUMENGE
11:30
-
-
12:30
06 - Cadet B
GEIEG
MPAL. DE SANT GREGORI
25-01-20 DISSABTE
11:30
-
-
12:30
07 - Cadet C
BASE VILOBÍ C.F.
MPAL. DE VILOBÍ D'ONYAR
25-01-20 DISSABTE
9:00
-
-
10:00
08 - Infantil A
GEIEG
MPAL. DE SANT GREGORI
26-01-20 DIUMENGE
9:30
-
-
10:30
09 - Infantil B
E.F. GIRONÈS SÀBAT
MPAL. DE GERMANS SÀBAT
25-01-20 DISSABTE
10:00
-
-
11:00
10 - Infantil Femení
F.U.E. OLOT
MPAL. PLA DE BAIX
26-01-20 DIUMENGE
11:00
-
-
12:00
11 - Aleví A
C.E. UNIÓ GIRONA
CLUB CENTRE ESPORTIU VEDRUNA
26-01-20 DIUMENGE
8:30
-
-
9:30
12 - Aleví B
AT. SANT PONÇ
MPAL. DE SANT GREGORI
25-01-20 DISSABTE
8:00
-
-
9:00
13 - Aleví C
U.E. COMACROS
MPAL. LES GUIXERES
25-01-20 DISSABTE
10:45
-
-
11:45
14 - Aleví D
C.D. BESCANÓ
MPAL. DE SANT GREGORI
25-01-20 DISSABTE
9:30
-
-
10:30
15 - Benjamí A
U.E. COMACROS
MPAL. LES GUIXERES
25-01-20 DISSABTE
10:45
-
-
11:45
16 - Benjamí B
C.D. FLAÇÀ
MPAL. DE SANT GREGORI
26-01-20 DIUMENGE
8:00
-
-
9:00
17 - Benjamí C
C.E. FARNERS
MPAL. DE SANTA COLOMA DE FARNERS
25-01-20 DISSABTE
9:00
-
-
10:00
18 - Benjamí D
C.F. SANT ROC OLOT
MPAL. DE SANT GREGORI
25-01-20 DISSABTE
9:30
-
-
10:30
19 - Benjamí E
C.E. FARNERS
MPAL. DE SANT GREGORI
24-1-20 DIVENDRES
17:00
-
-
18:00
20 - Prebenjamí A
ATLÈTIC SANT PONÇ
MPAL. DE FONTAJAU
25-01-20 DISSABTE
8:30
-
-
9:15
21 - Prebenjamí B
UNIÓ VEDRUNA GIRONA
MPAL. DE SANT GREGORI
25-01-20 DISSABTE
10:15
-
-
11:00
22 - Prebenjamí C
VILABLAREIX F.C.
MPAL. DE VILABLAREIX
26-01-20 DIUMENGE
10:00
-
-
10:45
23 - Prebenjamí D
GEIEG
MPAL. DE SANT GREGORI
26-01-20 DIUMENGE
9:45
-
-
10:30
24 - Escoleta 
E.F. GIRONÈS SÀBAT
MPAL. DE GERMANS SÀBAT
26-01-20 DIUMENGE
10:15
-
-
11:00
Rival
C.E. ABADESSENC
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
25-01-20 DISSABTE
Convocatòria
14:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:00
Rival
C.C.E. MONTESSORI-PALAU
Lloc
CAMP DE FUTBOL COL·LEGI MONTESSORI PALAU
Data
25-01-20 DISSABTE
Convocatòria
18:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
20:00
Rival
E.F. ARBUCIENCA
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
25-01-20 DISSABTE
Convocatòria
17:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
18:00
Rival
C.E. BANYOLES
Lloc
MPAL. NOU DE BANYOLES
Data
26-01-20 DIUMENGE
Convocatòria
11:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:45
Rival
C.D. BLANES
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
26-01-20 DIUMENGE
Convocatòria
11:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:30
Rival
GEIEG
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
25-01-20 DISSABTE
Convocatòria
11:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:30
Rival
BASE VILOBÍ C.F.
Lloc
MPAL. DE VILOBÍ D'ONYAR
Data
25-01-20 DISSABTE
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
GEIEG
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
26-01-20 DIUMENGE
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
E.F. GIRONÈS SÀBAT
Lloc
MPAL. DE GERMANS SÀBAT
Data
25-01-20 DISSABTE
Convocatòria
10:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:00
Rival
F.U.E. OLOT
Lloc
MPAL. PLA DE BAIX
Data
26-01-20 DIUMENGE
Convocatòria
11:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:00
Rival
C.E. UNIÓ GIRONA
Lloc
CLUB CENTRE ESPORTIU VEDRUNA
Data
26-01-20 DIUMENGE
Convocatòria
8:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:30
Rival
AT. SANT PONÇ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
25-01-20 DISSABTE
Convocatòria
8:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:00
Rival
U.E. COMACROS
Lloc
MPAL. LES GUIXERES
Data
25-01-20 DISSABTE
Convocatòria
10:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:45
Rival
C.D. BESCANÓ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
25-01-20 DISSABTE
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
U.E. COMACROS
Lloc
MPAL. LES GUIXERES
Data
25-01-20 DISSABTE
Convocatòria
10:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:45
Rival
C.D. FLAÇÀ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
26-01-20 DIUMENGE
Convocatòria
8:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:00
Rival
C.E. FARNERS
Lloc
MPAL. DE SANTA COLOMA DE FARNERS
Data
25-01-20 DISSABTE
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
C.F. SANT ROC OLOT
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
25-01-20 DISSABTE
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
C.E. FARNERS
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
24-1-20 DIVENDRES
Convocatòria
17:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
18:00
Rival
ATLÈTIC SANT PONÇ
Lloc
MPAL. DE FONTAJAU
Data
25-01-20 DISSABTE
Convocatòria
8:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:15
Rival
UNIÓ VEDRUNA GIRONA
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
25-01-20 DISSABTE
Convocatòria
10:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:00
Rival
VILABLAREIX F.C.
Lloc
MPAL. DE VILABLAREIX
Data
26-01-20 DIUMENGE
Convocatòria
10:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:45
Rival
GEIEG
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
26-01-20 DIUMENGE
Convocatòria
9:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
E.F. GIRONÈS SÀBAT
Lloc
MPAL. DE GERMANS SÀBAT
Data
26-01-20 DIUMENGE
Convocatòria
10:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:00

#Twitter

Patrocinadors

   

Col·laboradors

  • Valvi Alimentació i Serveis
  • Ambisist
  • CECAM
  • SPAR
  • Estació de Servei Sant Gregori
  • Argila-Bosch
  • Ajuntament de Sant Gregori
  • La Masia del Cabrit
  • Frillémena
  • Fusteria i decoració Pere Molas
  • Grup APSA Gironès
  • Metall-Tec
  • Parquing.net
  • Lluís Ribas Taller Elèctric
  • R&D Antoni Lazaro
  • TLC Idiomes
  • Arconvert
  • Confis 98
  • Construccions Pere Miquel
  • Fundes Padrosa
  • Oxiter Girona SL
  • Gibertauto
  • Finques Molas
  • Taller mecànic Jordi Carreras
  • Centre mèdic Diff salut
  • Excavacions Trias
  • Electromecànica industrial Girona
  • Elisa Sagarrull
  • Ferreteria Sant Gregori Cadena 88
  • La Pallissa del Castell
  • Hostal El Forn